سخن دهیار

سخن دهیار

با درود به روح پر فتوح امام راحل ، بنیانگذار جمهوری اسلامی و ارواح طیبه شهدا و آرزوی سلامتی و توفیق برای رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای و با عرض ادب و احترام خدمت اهالی خوب ، فهیم و قدرشناس روستای طولا
از لطیف ترین لحظات عمر آدمی ، لحظاتی است که با کوشش و سعی در راه آبادانی طی می شود ،لحظاتی که دل آدمی جامه توانایی برتن دارد خاصه هنگامی که لطف الهی فرصت خدمتگزاری به خونگرم ترین مردم این منطقه که همچون نام این آبادی پاکند ، را جلا بخش جان آدمی می کند.

مجموعه دهیاری و شورای اسلامی همه تلاش و توان خود در راستای بهبود شرایط زندگی روستائیان بکار گرفته است و با وجود مشکلات و ناملایمتی ها منافع و مصالح عموم را بر منافع اشخاص ترجیح داده تا اولا ًرضایت پروردگار باری تعالی و سپس رضایت عموم را فراهم نماید.

نهادی که اعلاترین شکل مشارکت مردمی را در فرآیند فعالیتهای روزافزون خویش همراه کرد و با بکارگیری استراتژی های مناسب توانست از توان ادارات و نهادها در جهت گسترش رفاه روستائیان یاری جوید . دور از ذهن نخواهد بود که بتوانیم با هم افزایی بیشتر شما مردم گرانمایه چنان از قدرت این نهاد نیمه دولتی بهره ببریم که سرانجام کار توسعه و آبادانی روستای عزیزمان باشد.

آنچه پیش روی شما است پیشکش کوچکی است در محضر شما عزیزان که بدین بهانه خواستیم پل ارتباطی خود با شما را مستحکم تر نمائیم.

جا دارد در این راه ، از تلاشها و همدلی اعضای محترم شورا ی اسلامی روستا، اهالی و ساکنین خونگرم و همچنین توجه و همراهی مسئولین شهرستان قدردانی وسپاسگزاری نمایم .

ارتباط مستقیم با دهیار

با ما در ارتباط باشید